Stelvio Business: to auto dla Ciebie

0
708
To jeden z najlepiej sprzedających się SUV-ów, który serca kierowców zdobył nie tak dawno, bo w 2016 roku. Od tego czasu cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem każdego, kto uwielbia poruszać się na czterech kółkach z precyzją i pełnym poczuciem komfortu. Auto zostało stworzone do wygodnej jazdy – o czym przekonują się również kierowcy poszukujący samochodu w klasie business.

Stelvio – auto wybitne!

Niemal każdy, kto interesuje się motoryzacją, był zaskoczony decyzją włoskiego koncernu o wypuszczeniu na drogi tak pełnokrwistego SUV-a. Zachwyceni okazali się zarówno wierni wyznawcy filozofii marki, jak i dotąd nieprzekonani do eleganckiego designu, jakim charakteryzują się samochody Alfa Romeo. Piękny SUV? Nikt nie czuł się przekonany. Aż do teraz, gdy wiemy, że Stelvio nie tylko cieszy się popularnością kierowców, ale zdobywa także wiele prestiżowych nagród.

Alfa Romeo nie poprzestała na tym. Stale udoskonala swoje auta, chcąc odpowiedzieć na rosnące oczekiwania kierowców poszukujących pojazdów dopasowanych do indywidualnych, codziennych potrzeb. Temu służą regularnie uzupełniane wersje wyposażenia. Business to jedna z nich, charakteryzująca się bogactwem praktycznych, a zarazem designerskich rozwiązań. Nie ma w tym jednak ani krzty przesady.

Wyposażenie wersji Business

Oprócz standardowego wyposażenia kierowca, który ze Stelvio chce uczynić auto biznesowe, otrzymuje wiele dodatkowych udogodnień. Luksusowe, ciemne wnętrze wykończono przy użyciu tkanin w wersji premium. Do dyspozycji czeka szereg pakietów ułatwiających prowadzenie oraz zapewniających komfortową jazdę w każdych warunkach. Tempomat adaptacyjny, podgrzewane składane lusterka czy elektryczne fotele, to tylko niektóre z nich.

Możliwość poruszania się Stelvio to prawdziwa przyjemność nie tylko ze względu na bogate wyposażenie. Warto zaufać Alfie Romeo i dać się ponieść tej niezwykłej maszynie!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.