Dobra księgowa to skarb – portal Znany Księgowy.

0
586

Warto jest rozpocząć współpracę z portalem Znany Księgowy ponieważ jesteśmy firmą, która zdobyła zaufanie klientów indywidualnych jak i biur rozliczeniowych. Jak to zrobiliśmy? Odpowiedź jest bardzo prosta. Wieloletnia rzetelna praca oraz sumienna obsługa przedsiębiorców. Wybierając nasze biuro oszczędzasz czas. Nie musisz tracić czasu na sprawy związane z księgowością firmy. Nasza firma bardzo dobrze rozumie wymagania i oczekiwania przedsiębiorców, które związane są z brakiem czasu oraz zmienną sytuacją na rynku. Biuro rachunkowe Znany Księgowy istnieje na rynku od 2001 r. Biuro prowadzone jest przez najlepszych specjalistów z zakresu rachunkowości. Biuro księguje firmy o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszym celem jest budowa wieloletnich relacji z przedsiębiorcami opartych na zaufaniu – z chęcią przekazujemy swoje doświadczenie oraz nabytą wiedzę naszym partnerom biznesowym, wspieramy państwa w rozwiązywaniu wyzwań księgowych. Wiemy jak istotne są sprawy finansowe, które zleca nam klient, dlatego dokładamy wielu starań, aby nasze usługi księgowe cechowały się najwyższą jakością, ale również korzystnymi cenami. Naszą zdobytą wiedzę i profesjonalizm zawdzięczamy w dużej mierze bogatemu doświadczeniu jakie nabyliśmy pełniąc odpowiedzialne funkcje w dziedzinie finansów i rachunkowości przedsiębiorstw m.in. głównego księgowego, dyrektora finansowego oraz przeprowadzając badania sprawozdań finansowych.

Biuro rachunkowe Znany księgowy – jakie usługi oferujemy?

Porównaj ceny usług księgowych w kilku biurach rachunkowych z portalem Znany Księgowy. Sprawdź – Znany Księgowy . Wspólnie ustalimy cenę konkretnych usług księgowych, na przykład w postaci ryczałtu. Jesteśmy   firmą rodzinną. Działalność biura rozliczeniowego polega na obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej firm działających na rynku. Nasza oferta to usługi księgowe z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych, prowadzenie ksiąg przychodów oraz rozchodów, prowadzenie ewidencji zakupu i sprzedaży na potrzeby podatku vat, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzenie środków trwałych i wyposażenia, przygotowanie deklaracji podatkowych cit,pit,vat, przygotowanie zeznań rocznych, sporządzanie obowiązkowych sprawozdań finansowych gus, monitoring należności oraz zobowiązań. Zajmujemy się prowadzeniem całej księgowości w ramach działalności przedsiębiorcy. Wymagamy od siebie wiele, ponieważ wiemy, że tylko w ten sposób możemy zagwarantować państwu poczucie bezpieczeństwa i spokoju w prowadzeniu działalności. Dla osób, rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej proponujemy darmową pomoc związaną z formalnościami przy jej otwieraniu. Zadzwoń do naszej firmy lub napisz, nie zwlekaj. Jeżeli już tutaj jesteś i czytasz ten artykuł to oznacza, że poszukujesz pomocy w księgowości. My wiemy jak rozwijać twój biznes pod kątem księgowym. Powierz prowadzenie roboty papierkowej naszemu księgowemu a samemu zajmij się obsługą swoich klientów.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.